Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Listopad 18, 2018 - Uncategorized
Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z wielkich elementów wzmacniających, które wybierają się w tamtym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji może oraz uczuć różnicę. To piękna formuła, która przechowuje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych spośród nimi korzyści. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto wykorzystać z atutów tego środka osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro-Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo Shampoo