Menu

Moda wczoraj i dziś

Maj 28, 2015 - Uncategorized

Sporo pań ma znaczące kompleksy na punkcie swojej tuszy – całkiem często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma żadnego sensu kłamać – nierzadko jest tak, że istotnie panie mają o kilka kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją naprawdę fajne rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, niekiedy szczupłe kobiety przez słabo przystosowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niż naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Na pewno ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje wolność. Na dodatek niech odcień naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz mocno rozbudowana klatka piersiowa, to warto założyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuch, i nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu warto nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnio panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.