Menu

Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

Grudzień 23, 2014 - problemy z potencją
Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem z erekcją występuje raz na 5 stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to zdarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Jak wiadomo przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis napełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją występuje, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie ze wzwodem, gdy problem występuje minimum w 75% przypadków i trwa to przez długi czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Niżej przedstawiamy najważniejsze powody problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W sytuacji, kiedy spędzamy większość dnia podczas pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły ani ochoty na stosunek. Warto w takich przypadkach zatroszczyć się o minimalizowanie momentów nas stresujących, relaks kamagra zel oraz normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów doprowadza do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja