Menu

Sposoby na mocniejszą erekcję

Marzec 14, 2015 - problemy z potencją
Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować widzialną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest z reguły wyczerpany. Musi wypocząć. Dlatego szalenie istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest kamagra zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest bardzo istotny.