Menu

Przyczyny złej potencji – czesc 2

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny złej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te zaś są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą naczyń krwionośnych. Także przeciążony układ nerwowy wpływa na stan potencji. Błyskawiczne tempo życia, długotrwały stres działają na niego destrukcyjnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się wydzielanie prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Brak wzwodu a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa partnerki. Nieprawidłowa lub niepełna erekcja w czasie stosunku zwykle niepokoją kobietę. Może ona delikatnie rozpocząć rozmowę na ten temat lub zachęcić mężczyznę, by udał się na leczenie. Dodatkowo kobieta może pilnować by partner po 40. roku kamagra w zelu życia regularnie się badał. Wskazane będzie też zachowywanie odpowiedniej diety. Partnerka może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie erekcji
Brak erekcji, nieprawidłowa erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, muszą być leczone. Mężczyzna powinien wybrać się do urologa lub seksuologa. Polepszenie wzwodu otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z problemami tego typu. Oprócz leków stosuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeśli problemy wynikają z kłopotów psychologicznych mężczyzna otrzyma skierowanie na terapię do psychologa. Jego problemy mogą bowiem wynikać ze stanów lękowych, osobowościowych albo nieprawidłowości w relacjach z partnerką.

tekst dostepny na stronie cialis