Menu

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

Styczeń 7, 2015 - problemy z potencją
Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba pobudzać receptory znajdujące się na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Uciskanie trzeba zapoczątkować od lekkich muśnięć i stopniowo regulować moc ucisku. Każdą ze stóp należy pobudzać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety bardziej reagują na naciskanie miejsc znajdujących się wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych miejsc jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki tym masażom pożycie seksualne viagra bez receptyokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, które punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio