Menu

Kamagra to rewolucyjny środek

Grudzień 5, 2014 - problemy z potencją
Kamagra to rewolucyjny środek

Największy konkurent Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko fachowcy z dziedziny farmaceutyki, ale także sami konsumenci. Następny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując problemy z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez firmę Ajanata Pharma to lek pod kreacją tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji czynnej. W przypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (bliźniaczy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod postacią cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, poprawiając przepływ krwi oraz intensyfikując popęd seksualny.
Kamagra to rewolucyjny specyfik – obejmuje sprecyzowaną ilość substancji czynnej, która zezwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie należy jej wykorzystywać przy chorobach z sercem bądź układem krążenia. Kamagry nie można przyjmować też z innymi farmaceutykami czy też trunkiem. Jedną tabletkę należy przyjąć do pół godziny przed planowanym seksem. Wzmianka – alkohol i tłuste potrawy skutecznie obniżają efektywność leku, wskutek tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi elementami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek można przyjmować obojętnie od pory dnia – niemniej jednak przerwy między przyjęciem leku muszą być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także wywoływać skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry czy też potliwość – to najczęstsze objawy. Wypada skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Niektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje błędnie na ten składnik.
Ważne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed zainicjowaniem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, zapewniając mężczyźnie należytą erekcję i eliminując problemy z wczesnym wytryskiem. Lek ten został dogłębnie sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli w następstwie tego zachowamy ostrożność oraz zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje trudności z erekcją. Zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie i każdego innego mężczyzny – specyfik jest już dostępny i czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio