Menu

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również skutkować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Pozostałe schorzenia, które
kamagra tanio mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu kamagra zel jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Obecnie sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie papierosów, zła dieta, mało snu i inne podobne okoliczności. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.