Menu

Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Lipiec 26, 2014 - moda
Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Biała bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki kunsztownym materiałom i ozdobom.
W takowym komplecie śnieżna bluzka zachowuje klasyczny, dopasowany wzór i jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo wygięte, lecz proste i usztywnione, co od razu dodaje koszuli szyku. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny wzór z tkaniny. Taka tkanina nadaje jej lekko ekstrawaganckiego charakteru i przekonuje, iż nosząca ją kobieta jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na szpilce. My doradzamy połyskujące, srebrne szpilki o topowym, mocno wykrojonym kroju i z asymetrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę na skos. Niepowtarzalne buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia kunsztowny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia sporo łączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku czy na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do shopów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przekierowuje na stronę rzeczy.
tekst dostepny na stronie damska torebka